SKÆNK - HYLDE.

SKÆNK - HYLDE.
2582923. SKÆNK - HYLDE.

Udførelse i teakfiner fra Danmark Højde med top ca. 171,5 cm, uden fastgørelse ca. 78 cm, dybde ca. 42 cm, bredde ca. 120 cm.

tegn på slid. Overside med ridser fra beslag, mangler enkelte steder.

Få foretaget en gratis vurdering!
2582923. SKÆNK - HYLDE.

Antal besøg: 669