ARMBÅNDUR, Invicta.

ARMBÅNDUR, Invicta.
2576797. ARMBÅNDUR, Invicta.

Original æske medfølger.
Diameter eksklusiv krone: ca 40mm.

Brugsslitage, Kantstødt på glaskant, ridser på glas og armbånd, ikke funktionstestet, funktionsgaranti ydes ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!
2576797. ARMBÅNDUR, Invicta.

Original æske medfølger.

Antal besøg: 533