GULV, dateret 1779, urskive mærket Jonas Jönsson 1777.

256726. GULV, dateret 1779, urskive mærket Jonas Jönsson 1777.

Samlet højde ca 224 cm.
Pendel og nøgle til rådighed.

Slid, revner. Eventuelt suppleret. Krone på hætte suppleret. Kort omslag. Retoucher. Der mangler masser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet højde ca 224 cm.
Pendel og nøgle til rådighed.

Antal besøg: 1.632