FRIEDRICH GRÄSEL (1927-2013). terning.

2562966. FRIEDRICH GRÄSEL (1927-2013). terning.

Friedrich Gräsel (1927-2013), terning, stålskulptur, 2001, signeret, dateret og nummereret, kopi 43/50, ca. 9,5x9,5x9,5 cm.

Lidt brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Lidt brugsspor.

Antal besøg: 790