ERNST FUCHS (1930-2015). Papageno.

2557538. ERNST FUCHS (1930-2015). Papageno.

Ernst Fuchs (1930-2015), Papageno, farvelitografi, signeret og nummereret, kopi 17/190, ca. 17 x 17 cm, arkformat ca. 48x33 cm.

Lille plet under afbildningen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 703