RAM, gustaviansk stil, med farvetryk, 20. århundrede.

254972. RAM, gustaviansk stil, med farvetryk, 20. århundrede.

Indvendige mål ca: 60 x 49 cm.

Slitage, mindre dekorative skader/farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 865