Kommode med stenplade, rokokostil, svensk møbelindustri, 20. århundrede.

254971. Kommode med stenplade, rokokostil, svensk møbelindustri, 20. århundrede.

Længde 100 bredde 53 højde 81,5 cm.

Slitage, stød, finerskader, pletter. Kantstødt på stenplade.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.042