GULV, almue, urskive mærket Mora, 1800-tallet.

254835. GULV, almue, urskive mærket Mora, 1800-tallet.

Nøgle og pendul fås. Højde ca 213 cm.

Slitage, renoveret, loddemetal mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 902