VERA NILSSON. "Hands II", farvelitografi, signeret, 260/260.

25435. VERA NILSSON. "Hands II", farvelitografi, signeret, 260/260.

57 x 42 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Vera Nilsson (1888–1979)

Få foretaget en gratis vurdering!

57 x 42 cm.

Kunstner/designer

Vera Nilsson (1888–1979)

Antal besøg: 2.343