PORTFOLIO, læder, Pratesi Italien, 20. århundrede.

254275. PORTFOLIO, læder, Pratesi Italien, 20. århundrede.

Cirka 38 x 32 cm.

Slitage, pletter, mindre skader. Skulderrem mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 38 x 32 cm.

Antal besøg: 1.015