STURE HAAG. I metroen, akvarel, signeret.

25416. STURE HAAG. I metroen, akvarel, signeret.

25 x 30 cm.

ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

25 x 30 cm.

Antal besøg: 2.328