Kommode, gustaviansk stil, første halvdel af det 20. århundrede.

253766. Kommode, gustaviansk stil, første halvdel af det 20. århundrede.

Delrodfiner, længde 105,5, bredde 44, højde 81 cm.

Slitage, ridser og pletter, finerskader, bagstykke med revne.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 456