Sæt , 7 dele, dels Krögarhuset, anden halvdel af 1900-tallet.

253526. Sæt , 7 dele, dels Krögarhuset, anden halvdel af 1900-tallet.

Mål, dørslag: Diameter 23, højde ca. 13 cm.

Slitage, mærker, ridser. Lejlighedsvis buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 670