FIGUR, keramik, "Malin", Lisa Larson, Gustavsberg, signeret LL.

253239. FIGUR, keramik, "Malin", Lisa Larson, Gustavsberg, signeret LL.

Højde ca 18 cm.

Slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 18 cm.

Slitage, pletter.

Antal besøg: 1.675