FIGUR, keramik, stemplet Capo Di Monte, Italien, 1900-tallet.

252965. FIGUR, keramik, stemplet Capo Di Monte, Italien, 1900-tallet.

Højde 75 cm.

Mindre slitage, laktab, revner. retouchere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 75 cm.

Antal besøg: 1.027