BORDDEKORATION, 3 dele, Freiburg, 1800-/1900-tallet.

252917. BORDDEKORATION, 3 dele, Freiburg, 1800-/1900-tallet.

Bordur og to kandelabre. Kandelaber hængt med prismer. Urværk mærket "Gustav Becker". Højde henholdsvis 39 og 54 cm.

Slitage, skader/løs prsimor medfølger, nøgle og pendul mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.047