SMYKKER, delvist sølv, 1900-/2000-tallet.

252840. SMYKKER, delvist sølv, 1900-/2000-tallet.

2 halskæde, smykker, Monet, længde ca. 50 - 61,5 cm.
Halskæde med vedhæng, smykker, Snö of Sweden, kædelængde ca. 43 cm.
2 brocher, sølv, stemplet GK Stockholm, længde ca. 4,5 - 5 cm.
Armbånd, sølv, mærket Hoity Toity.
3 armbånd, sølv, længde ca. 17 - 19,5 cm.
Ring, forgyldt sølv, str. ca. 15,5.
Vedhæng i form af et kors, sølv, højde ca. 6 cm.

Slid, beskadigelse. Lejlighedsvis reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 733