697. BATCH LOCK RIFLE.

BATCH LOCK RIFLE.
697. 2524734. BATCH LOCK RIFLE.

Ottekantet og riflet tønde ca 80,5 cm, fuldt udstyret med mesh-udskåret numse- og kindstøtte, Mäassing ladestang, lædervedhæng og pudderflaske medfølger.

Dårlig styrke i hanfjederen, skader og slitage.

Tema

Spring gun auction 2023

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Spring gun auction 2023

Katalognr.
697
Antal besøg: 704