252287. Sæt DIVERSE, 5 dele, 20. århundrede.
2 bibler: Gamle & Nye Testamente Åhlén & Åkerlund 1938 og Illustreret Familiebibel Fröleen & Co 1920.
Krusifix, højde 26,5 cm.
Kors i perlemor, højde 6,5 cm.
Udskåret dekoration i muslingeskaller, perlemor, højde 14 cm.
Krusifix, højde 26,5 cm.