SKÅL, glas, "Tusind vinduer" Simon Gate Orrefors, signeret.

252129. SKÅL, glas, "Tusind vinduer" Simon Gate Orrefors, signeret.

Diameter ca 21 cm. Højde ca 13 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 881