EINAR NERMAN. 6 farveoffset litografier, fra HC Andersens eventyr, signeret, ea.

252107. EINAR NERMAN. 6 farveoffset litografier, fra HC Andersens eventyr, signeret, ea.

Varierende billedmål, største ca 23 x 14 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besøg: 3.748