ARTHUR PERCY. olie på lærred.

ARTHUR PERCY. olie på lærred.
2519422. ARTHUR PERCY. olie på lærred.

Terrassen. Underskrevet. 41x27 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Arthur Percy (1886–1976)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Arthur Percy (1886–1976)

Antal besøg: 588