Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

251593. Kommode, Nyrenæssance, slutningen af det 19. århundrede.

Længde 93, bredde 49, højde 107 cm.

Slitage, ridser og mindre finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 396