NALLE WERNER. Komposition, træsnit, signeret og nummereret 6/7.

25129. NALLE WERNER. Komposition, træsnit, signeret og nummereret 6/7.

Dateret -66. Bladmål 98 x 90 cm.

Slitage og håndteringsfolder.

Kunstner/designer

Nalle Werner (1913–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og håndteringsfolder.

Kunstner/designer

Nalle Werner (1913–1991)

Antal besøg: 851