OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 stk, mixed media, signeret og dateret 94.

251199. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. 2 stk, mixed media, signeret og dateret 94.

Mål inde i måtten ca 12,5 x 17 / 17,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 617