VÆGUR, 20. århundrede, mahogni.

251134. VÆGUR, 20. århundrede, mahogni.

94 cm højde 37 cm bredde.

Brugsslitage.
Ikke gennemgået.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

94 cm højde 37 cm bredde.

Brugsslitage.
Ikke gennemgået.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.028