Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Kolonn
Glas
Øvrigt
GLASSKULPTUR, Uno Westerberg for Pukeberg, signeret og dateret 1975.
250702. GLASSKULPTUR, Uno Westerberg for Pukeberg, signeret og dateret 1975.
Mærket. Højde ca 26,5 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Mærket. Højde ca 26,5 cm.
Vis hele teksten
Have på.
Auktionshuset Kolonn
Antal besøg:
7.912