MAX VOGEL (1871-1939). bjerglandskab.

2501456. MAX VOGEL (1871-1939). bjerglandskab.

Max Vogel (1871-1939), bjerglandskab, olie på lærred, 1934, signeret og dateret, ca. 94 x 71 cm, med ramme ca. 112x89 cm.

Delvis med små pletter, lette brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.148