BORDLAMPE, keramik, Herman Kähler Danmark.

249862. BORDLAMPE, keramik, Herman Kähler Danmark.

Højde inkl lampefod ca 36 cm.

Senere suppleret lampefod og el. Slitage, pletter, krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde inkl lampefod ca 36 cm.

Antal besøg: 890