SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln, 1960'erne / 70'erne.

249563. SOFFBORD, Fredrik Schriever-Abeln, 1960'erne / 70'erne.

Skær i klart glas. Længde 134, bredde 95, højde 54 cm.

Slitage, mærker, ridser, stød. Glasplade med Kantstødt /afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 951