LÆNESTOL, "Triva", Bengt Ruda for Nordiska Kompaniet.

249271. LÆNESTOL, "Triva", Bengt Ruda for Nordiska Kompaniet.

Mærket.

Slitage, ridser og mærker, polstring og polstring med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket.

Antal besøg: 7.789