LOMMEUR, 14K guld, første halvdel af det 20. århundrede.

24875. LOMMEUR, 14K guld, første halvdel af det 20. århundrede.

Hvid emaljeret urskive. Diameter ca 5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 964