KAMELPALL AND KIT BORD, 3 dele, 20. århundrede.

248710. KAMELPALL AND KIT BORD, 3 dele, 20. århundrede.

Højde ca. 30-55 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 30-55 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 885