KALK MED LÅG.

KALK MED LÅG.
2480224. KALK MED LÅG.

Sølv, England, stemplet London 1961, højde 22 cm, vægt 656 gram.

Brugsslitage, fordybninger.

Få foretaget en gratis vurdering!
2480224. KALK MED LÅG.

Brugsslitage, fordybninger.

Antal besøg: 208