UDSTILLING / BJÆRGSKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

247963. UDSTILLING / BJÆRGSKAB, første halvdel af det 20. århundrede.

2 hylder i glas. Længde 100, bredde 24, højde 80 cm.

Slitage, ridser, mærker, stødmærker, finerskader. Bagstykke med senere huller. Glashylder med Kantstødt og afslag.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.695