Kuffert, Etienne Aigner.

Kuffert, Etienne Aigner.
2477855. Kuffert, Etienne Aigner.

Taske i brunt læder med detaljer i gult metal. Cirka 47 x 37 x 24 cm. Et indvendigt rum med lynlås.

Slitage, mærker og ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, mærker og ridser.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 854