KØKKENSOFA.

KØKKENSOFA.
2475958. KØKKENSOFA.

Opbevaring under Højde ca 80cm Bredde ca 160cm Dybde ca 55cm Sædehøjde ca 45cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
2475958. KØKKENSOFA.

Antal besøg: 436