SIDDEPUSH med opbevaring, 20. århundrede.

247593. SIDDEPUSH med opbevaring, 20. århundrede.

Diameter ca 55 højde ca 36 cm.

Slitage, pletter, bleget. Mindre beskadiget polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.174