OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på foret lærred, signeret T. RYAN.

246407. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på foret lærred, signeret T. RYAN.

Cirka 63 x 40,5 cm.

Klud limet på Panel, renoveret, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Cirka 63 x 40,5 cm.

Antal besøg: 1.083