BORD, træ med intarsia-dekor, dateret 1942.

2461783. BORD, træ med intarsia-dekor, dateret 1942.

Historiemotiv.
Bordplade diameter 85 cm.
Højde 60 cm.

Slitage, mærker, mindre retoucheringer på bordpladen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Historiemotiv.
Bordplade diameter 85 cm.
Højde 60 cm.

Antal besøg: 317