245858. FIGUR 2 stk og VAS, inklusive Lisa Larson.
"East" fra serien All the Children of the World, Lisa Larson, højde ca. 12 cm.
Figur, kat, 2. klasse, Royal Copenhagen, højde 13,5 cm.
Vase, design "Prelude" Björn Wiinblad, Nymölle Danmark, højde ca.
Mindre slitage, ridser.
Afvisninger, pletter, krakelering på figuren L Larson.
Mindre slitage, ridser.