RING, 18k guld med sten, stemplet EBIF Falköping, uklart årsstempel.

244904. RING, 18k guld med sten, stemplet EBIF Falköping, uklart årsstempel.

Ringstørrelse ca 16.
Vægt omkring 4,4 gram.

Have på. Slitage og Kantstødt på sten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringstørrelse ca 16.
Vægt omkring 4,4 gram.

Antal besøg: 2.291