Sæt AF PORCELÆN, 15 dele, Lars Thorén, Rörstrand.

244899. Sæt AF PORCELÆN, 15 dele, Lars Thorén, Rörstrand.

Bestående af: 12 små tallerkener (diameter 19), tønder (diameter 31), 2 vaser, højden på vaserne ca 16,5 hhv. 22 cm.

Slitage, ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, ridser og pletter.

Antal besøg: 1.625