ASKEPOP, gulvmodel, metal, i form af et sværd, 20. århundrede.

244593. ASKEPOP, gulvmodel, metal, i form af et sværd, 20. århundrede.

Askebæger i form af et dekorativt sværd, der kan tages af foden.
Højde ca 80 cm.

Brugsslitage, nogle leger ved fodstøtten.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 80 cm.

Antal besøg: 1.948