BLOMSTERBORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

244386. BLOMSTERBORD, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 80 bredde 25 højde 87 cm.

Slitage, laktab, skader, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.052