LEGNER, Victor, første halvdel af det 20. århundrede.

244036. LEGNER, Victor, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 45, bredde 24, højde ca. 25 cm.

Slitage mindre skader og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.884