MINERALSAMLING, i æske, 20. århundrede.

243587. MINERALSAMLING, i æske, 20. århundrede.

Æsken indeholder 30 mineraler, hver i metalkrukker med glaslåg.
Æskens længde er 27,5 cm.

Æske med brugsspor, et glaslåg med revner. Ikke gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Æskens længde er 27,5 cm.

Antal besøg: 1.840