fløj stol. Dansk design.

fløj stol. Dansk design.
2434620. fløj stol. Dansk design.

Dansk design. Polstret fløjstol betrukket med let stof.

ca. H 98cm x Sh 45cm x B 78cm x D 64cm.

Der er tegn på slid og alder. Betræk plettet stedvis.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 342