SPÆNERIFLE, kaliber 16mm.

SPÆNERIFLE, kaliber 16mm.
2431545. SPÆNERIFLE, kaliber 16mm.

Tønde længde 85 cm. Træskodde med stålplade.

Skader og slitage, ladestangen mangler.

Tema

Autumn gun auction 2022

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Autumn gun auction 2022

Antal besøg: 1.060