ELBAS, Hagström de Luxe, begyndelsen af 1960'erne, sandsynligvis prototype.

2425281. ELBAS, Hagström de Luxe, begyndelsen af 1960'erne, sandsynligvis prototype.

Sort lakeret. Serienummer 500125. Længde 111 cm. Hagström skulderrem og specialfremstillet vægbeslag medfølger.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Støbningen har løsnet sig langs kanterne. Der ydes ingen funktionsgaranti. En alvorlig defekt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.895